opcje wykończenia

okrągłe domki

Zestaw do samodzielnego montażu - budynek dostarczany jest w postaci elementów gotowych do składania. Montaż polega na osadzeniu podstawy, oraz połączeniu gotowych części za pomocą odpowiednich materiałów.

Stan surowy otwarty - budynek o postawionej konstrukcji, bez wykończenia, ze ścianami nieotynkowanymi, bez stolarki wewnętrznej i zewnętrznej, bez instalacji wodnej oraz elektrycznej, wierzchnia warstwa pokrycia izolacyjnego.

Stan surowy zamknięty - stan surowy otwarty + stolarka zewnętrzna.

Stan pod klucz - zakończony stan budynku, gotowy do użytkowania, zawiera wykończenie całkowite, z tynkami wewnętrznymi, malowaniem, okładzinami, podłogami wykończonymi parkietem, panelami bądź terakotą, (zależnie od projektu), stolarką wewnętrzną i zewnętrzną, instalacjami wewnętrznymi. Materiały ustalane indywidualnie lub według projektu klienta.

Na domkach możemy według twojego pomysłu zaprojektować i zrealizować elementy ozdobne (kamienie, kwiaty, sztukaterię, listwy ozdobne, podświetlenie LED, itd.) używając do tego najnowocześniejszych maszyn z firmy CONER ( plotery, powlekarki do profili, itp). Posiadamy również maszyny FELDER, do produkcji mebli które również wykonamy po wcześniejszych ustaleniach.

Taki park maszynowy i doświadczenie pozwala nam na dokładną i szybką realizację dodatkowych zamówień.